انضم إلينا الآن مجانًا!
الصفحة الرئيسية
أفلام
عرض تلفزيوني
اشخاص
النوع
عمل
مغامرة
عمل مغامرة
الرسوم المتحركة
كوميديا
جريمة
وثائقي
دراما
أسرة
خيال
التاريخ
رعب
أطفال
موسيقى
لغز
أخبار
رومانسي
واقع
الخيال العلمي
الخيال العلمي الخيال
صابون
حديث
فيلم تلفزيوني
القصة المثيرة
حرب
سياسة الحرب
الغربي
بلد
Argentina
Austria
Australia
Belgium
Bulgaria
Brazil
Canada
Chile
China
Colombia
Czech Republic
Croatia
Czechoslovakia
Denmark
Egypt
Finland
France
Germany
Georgia
Greece
Hong Kong
Hungary
Indonesia
Ireland
Israel
India
Iran
Iceland
Italy
Japan
Korea
Mexico
Malaysia
Netherlands
Norway
New Zealand
Philippines
Pakistan
Poland
Portugal
Romania
Russia
Spain
Serbia
Switzerland
Saudi Arabia
Sweden
Singapore
Slovakia
South Africa
Soviet Union
Thailand
Turkey
Taiwan
Ukraine
United Kingdom
United States
Venezuela
Vietnam
لغة
Afrikaans
Albanian
Amharic
Arabic
Armenian
Azerbaijani
Basque
Belarusian
Bengali
Bosnian
Bulgarian
Catalan
Chichewa
Chinese
Corsican
Croatian
Czech
Danish
Dutch
Esperanto
Estonian
English
Filipino
Finnish
French
Frisian
Galician
Georgian
German
Greek
Gujarati
Haitian
Hausa
Hebrew
Hindi
hmong
Hungarian
Icelandic
Igbo
Indonesian
Irish
Italian
Japanese
kannada
Kazakh
Khmer
Kinyarwanda
Korean
Kurdish
Kyrgyz
Lao
Latin
Latvian
Lithuanian
Luxembourgish
Macedonian
Malagasy
Malay
Malayalam
Maltase
Maori
Marathi
Mongolian
Myanmar
Nepali
Norwegian
Odia (Oriya)
Pashto
Persian
Polish
Portugese
punjabi
Romanian
Russian
Samoan
Scottish Gaelic
Serbian
Sesotho
Shona
Sindhi
Sinhala
Slovak
Slovenia
Somali
Spanish
Swahili
Swedish
Tajik
Tamil
Tatar
Telugu
Thai
Turkish
Turkmen
Ukrainian
Urdu
Uyghur
Uzbek
Vietnamese
Welsh
Xhosa
Yidish
Yoruba
Zulu
Ota Hofman أفلام
1985
10%
Barrandovské nokturno aneb Jak film tančil a zpíval
1979
75%
Od zítřka nečaruji
1974
52%
Robinsonka
1978
55%
Poplach v oblacích
1972
50%
Kráska a zvíře
1991
54%
Poslední motýl
1979
75%
Panna a netvor
1969
50%
Der Weihnachtsmann heißt Willi
1963
50%
Klaun Ferdinand a raketa
1957
57%
Robinsonka
1972
50%
Vlak do stanice Nebe
1972
50%
Vlak do stanice Nebe
1988
64%
Pan Tau – der Film
1988
64%
Pan Tau – der Film
1971
60%
Hodina modrých slonů
1963
10%
Neklidnou hladinou
1953
50%
Jestřáb kontra Hrdlička
1955
50%
Punťa a čtyřlístek
1955
50%
Punťa a čtyřlístek
1957
50%
Honzíkova cesta
1960
10%
Prázdniny v oblacích
1957
60%
Brankář bydlí v naší ulici
1958
60%
Jahrgang 21
1960
57%
Zpívající pudřenka
1958
82%
V šest ráno na letišti
1958
82%
V šest ráno na letišti
1959
10%
Sny na neděli
1959
10%
Sny na neděli
1961
72%
Kouzelný den
1961
72%
Kouzelný den
1961
40%
Sedmý kontinent
1961
40%
Sedmý kontinent
1962
50%
Králíci ve vysoké trávě
1962
50%
Králíci ve vysoké trávě
1962
10%
Pohádka o staré tramvaji
1962
10%
Pohádka o staré tramvaji
1962
10%
Anička jde do školy
1967
10%
Martin a červené sklíčko
1967
10%
Martin a červené sklíčko
1966
60%
Volejte Martina
1966
60%
Volejte Martina
1963
50%
Klaun Ferdinand a raketa
1962
10%
Oranžový měsíc
1962
10%
Oranžový měsíc
1965
40%
Délka polibku devadesát
1965
40%
Délka polibku devadesát
1966
65%
Káťa a krokodýl
1966
60%
Martin a devět bláznů
1966
60%
Martin a devět bláznů
1966
10%
U telefonu Martin
1966
10%
U telefonu Martin
1968
10%
Malé letní blues
1967
10%
Útěk
1967
10%
Útěk
1968
10%
Červená kůlna
1968
10%
Červená kůlna
1970
10%
Proměny nože
1971
50%
Jsem nebe
1970
50%
Lišáci – Myšáci a Šibeničák
1971
47%
Lucie a zázraky
1971
47%
Lucie a zázraky
1971
47%
Lucie a zázraky
1970
59%
Na kometě
1971
60%
Už zase skáču přes kaluže
1972
68%
Dívka na koštěti
1971
60%
Hodina modrých slonů
1971
60%
Hodina modrých slonů
1971
10%
Karlovarští poníci
1971
10%
Karlovarští poníci
1972
70%
My tři a pes z Pětipes
1972
10%
Panter čeká v 17,30
1971
60%
Princ Bajaja
1972
68%
6 medvědů s Cibulkou
1972
10%
My ztracený holky
1972
80%
O Sněhurce
1973
10%
Půlnoční kolona
1972
50%
Vlak do stanice Nebe
1974
10%
Adam a Otka
1974
10%
Družina černého pera
1973
57%
Láska
1973
57%
Láska
1973
10%
Maturita za školou
1974
80%
Milenci v roce jedna
1973
75.73%
Tři oříšky pro Popelku
1977
43%
Třicet panen a Pythagoras
1974
10%
Údolí krásných žab
1975
33.33%
Abenteuer mit Blasius
1974
10%
Kvočny a Král
1975
10%
Na startu je delfín
1974
10%
Pavlínka
1974
52%
Robinsonka
1975
45%
Velké trápení
1976
10%
Anna, sestra Jany
1976
70%
Маленький сержант
1976
70%
Nevěsta s nejkrásnějšíma očima
1976
66.82%
Páni kluci
1976
40%
Zrcadlo pro Kristýnu
1977
80%
Jakub
1976
68%
Malá mořská víla
1976
68%
Malá mořská víla
1976
60%
Odysseus a hvězdy
1976
60%
Odysseus a hvězdy
1976
60%
Odysseus a hvězdy
1977
50%
Ostrov stříbrných volavek
1977
69%
Ať žijí duchové!
1978
63.2%
Jak se budí princezny
1978
60%
Jak se točí Rozmarýny
1978
70%
Na veliké řece
1978
70%
Osada Havranů
1978
50%
Čekání na déšť
1979
68%
Deváté srdce
1979
60%
Kočičí princ
1979
60%
Kočičí princ
1979
60%
Kočičí princ
1979
10%
Leť, ptáku leť!
1978
55%
Nechci nic slyšet
1979
75%
Panna a netvor
1979
75%
Panna a netvor
1978
66%
Pod Jezevčí skálou
1979
61%
Princ a Večernice
1978
52%
Setkání v červenci
1979
56%
Tajemství Ocelového města
1980
58%
Brontosaurus
1980
55%
Julek
1981
65%
Neohlížej se, jde za námi kůň!
1979
10%
Tři od moře
1981
60%
Cukrová bouda
1981
100%
Jen si tak trochu písknout
1981
40%
Muž přes palubu
1982
50%
Jako zajíci
1981
50%
Kaňka do pohádky
1982
44.74%
Gosti iz galaksije
1981
50%
Zakázaný výlet
1982
48%
Poslední propadne peklu
1982
40%
سراب
1983
61%
Třetí princ
1983
61%
Třetí princ
1984
72%
Lucie, postrach ulice
1984
72%
Lucie, postrach ulice
1984
66%
...a zase ta Lucie!
1984
66%
...a zase ta Lucie!
1970
10%
Útěk
1
1969
10%
TV Intim
1
1970
60%
TV Intim
4
1970
70%
TV Intim
1
1970
10%
TV Intim
13
1970
66%
TV Intim
13
1970
66%
TV Intim
9
1970
74%
TV Intim
9
1970
74%
TV Intim
16
1970
77%
TV Intim
16
1970
77%
TV Intim
16
1970
77%
TV Intim
4
1970
70%
TV Intim
13
1970
66%
TV Intim
9
1970
74%
TV Intim